Strona główna1 » O firmie

O firmie

Sklep snowboardowy i wypożyczalnia BoardZone stworzyliśmy w 2001 roku. Od początku działamy przy Kolei gondolowej na Jaworzynę Krynicką przede wszystkim w sezonie zimowym.
 Jesteśmy jedynym profesjonalnym sklepem snowboardowym na tym terenie. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również wypożyczaniem sprzętu snowboardowego, nauką jazdy na desce przez wykwalifikowanych instruktorów snowboardu.
Stale poszerzamy naszą ofertę sklepu i wypożyczalni. Sprzedajemy wszystko co potrzebne do jazdy na desce, u nas ubierzesz się od stóp do głów nie tylko w ciuchy snowboardowe. Mamy w ofercie mnóstwo akcesoriów, kamerki Gopro, plecaki, pokrowce, wszelkiego rodzaje ochraniacze.

W naszej wypożyczalni przetestujesz wiele modeli desek, wypożyczysz standardowy sprzęt rentalowy, kaski i ochraniacze. Gwarantujemy profesjonalny dobór sprzętu .

Od sezonu zimowego 2013/14 działamy w nowo wybudowanym pawilonie „U leśników” kilkadziesiąt metrów przed budynkiem Kolei Gondolowej na Jaworzynę przy ul. Czarny potok 77 w Krynicy Zdroju.

Staraliśmy się by wystrój naszego nowego sklepu był wyjątkowy. Cały sklep z wyposażeniem został zaprojektowany przez architekta Gaję Bieniasz, a mural na naszej ścianie namalował Paweł Kozłowski „Swanski”.
Filmik z tego wydarzenia do obejrzenia na linku do Youtobe .

Zapraszamy do naszego sklepu w Krynicy i na zakupy online.
BOARD ZONE
ul.Czarny Potok 77 /Pawilon "U leśników"/
33-380 Krynica Zdrój
tel. 608039947
sklep@boardzone.pl
www.boardzone.pl
 
Przejdź do strony głównej
BOARDZONE SINCE 2001
Mural, szyld, logo by Swanski
Photos by Javier Presencio
All rights reserved
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl