Strona główna1 » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Właścicielem i administratorem serwisu www.boardzone.pl jest firma Board Zone Andrzej Bieniasz z siedzibą w Krynicy Zdroju 33-380, ul.Leśna 28
Korzystanie z ze strony naszego sklepu internetowego, dostępnej pod adresem www.boardzone.pl wiąże się z koniecznością podania danych osobowych. Szanujemy Państwa prywatność i z tego też powodu przedstawiamy naszą polityką prywatności dotyczącą przetwarzania powierzonych nam danych osobowych. Z niniejszego dokumentu dowiedzą się Państwo m.in. jakie dane osobowe zbieramy oraz w jakim celu są one wykorzystywane. Wskażemy także stosowane przez nas sposoby kontaktu a także informacje dotyczące możliwości zmiany, poprawiania i usuwania danych osobowych.
 
DANE OSOBOWE:
·         Użytkownik serwisu www.boardzone.pl pozostaje anonimowy do momentu dokonania pierwszego zakupu, subskrypcji newslettera lub wypełnienia formularza rejestracyjnego na stronie sklepu.
·         Zarejestrowanie się w naszym sklepie powoduje konieczność podania adresu e-mail oraz ustawienie hasła. Istnieje także możliwość dokonywania zakupów bez rejestracji.
·         Dla dokonania zakupów w naszym sklepie i konieczne jest podanie danych osobowych niezbędnych do dostarczenia przesyłki. W trakcie składania zamówień zostaną Państwo poproszeniu o podanie danych adresowych. W przypadku konsumentów będą to: Imię, Nazwisko, adres dostawy, numer telefonu i adres e-mail. Jeżeli zakupu dokonuje przedsiębiorca niezbędne będzie podane następujących danych: Nazwa firmy, Nazwisko osoby składającej zamówienie, adres firmy, numer NIP, numer telefonu oraz adres e-mail.
·         Wszystkie posiadane przez nas informacje na temat naszych klientów wykorzystujemy tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówień, w tym wystawienia dokumentu sprzedaży oraz wysyłki produktów (oznacza to udostępnianie danych teleadresowych partnerom handlowym np. realizującym wysyłki firmom kurierskim). Bez uzyskania osobnej zgody Państwa dane nie zostaną udostępnione ani wykorzystane w innym celu.
·         Administratorem danych osobowych jest Board Zone z siedzibą w Krynicy Zdroju
·         Każdy użytkownik serwisu www.boardzone.pl ma nieograniczoną możliwość wglądu w swoje dane osobowe, ich edytowania lub usuwania. Aby samodzielnie sprawdzić swoje dane osobowe zarejestrowani klienci mogą zalogować się na stronie www.boardzone.pl i wejść w zakładkę Panel Klienta, gdzie możliwa jest edycja wszystkich danych osobowych. Jeżeli chcesz usunąć swoje konto wraz z danymi osobowymi napisz wiadomość na adres sklep@boardzone.pl lub zadzwoń pod numer 608-039-947 
BEZPIECZEŃSTWO:
·         Wszystkie dane osobowe są bezpiecznie przechowywane, w specjalnie do tego celu przygotowanym pomieszczeniu, zabezpieczone przed dostępem do nich osób nieuprawnionych na specjalnie zabezpieczonych serwerach (między innymi poprzez zapory sieciowe typu firewall).
·         Wszystkie informacje jakie są przesyłane do naszych serwerów, a w szczególności dane dotyczące płatności są szyfrowane za pomocą protokołu SSL (Secure Socket Layer) za pomocą 128/256-bitowego kodowania dzięki czemu nawet w przypadku przechwycenia transmisji, dane te są niemożliwe do odczytania przez osoby nieupoważnione.
·         Dostęp do danych osobowych mają tylko i wyłącznie uprawnieni do tego pracownicy Boardzone.pl.
 
KONTAKT:
·         W trakcie realizacji zamówień może zajść potrzeba kontaktu z Państwem. W takim przypadku zastrzegamy sobie możliwość skierowania do Państwa zapytań i kontaktu na podane dane tj. adres e-mail, numer telefonu czy adres korespondencyjny.
·         W celu zrealizowania zamówienia boardzone.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania drogą mailową wiadomości informujących o kolejnych etapach realizacji zamówienia.
·         Powyższe sposoby kontaktowania się z Państwem nie zostaną wykorzystane w celu przesyłania informacji handlowych, chyba że uprzednio wyrażą Państwo na to zgodę.
 
NEWSLETTER:
·         Na stronie www.boardzone.pl każdy użytkownik może wyrazić chęć otrzymywania newslettera. W takim przypadku konieczne jest wpisanie adresu e-mail w odpowiednie pole na stronie sklepu oraz potwierdzenie wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych.
·         Otrzymywa-nie newsletterów można w każdej chwili wyłączyć poprzez kliknięcie w link do wypisu w dowolnym e-mailu otrzymanym od boardzone.pl. Rezygnacja z otrzymywania newslettera nie jest jednoznaczna z usunięciem konta w sklepie.
 
 
Przejdź do strony głównej
BOARDZONE SINCE 2001
Mural, szyld, logo by Swanski
Photos by Javier Presencio
All rights reserved
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl